Advalo Logo - dark
Zavolejte nám
734 393 988
Přihlášení
Advalo Page Background

Servisní poradenství

Co vám servisní poradenství 
přinese

Více času na klienty

Klienti často nepotřebují jen doporučit produkt. Někdy chtějí zkrátka poradit, jak ke svým financím přistupovat. Se servisním poradenstvím budete mít na poradenství čas i chuť. A vaši klienti budou spokojenější.

01

Stabilní příjem

Ne každý měsíc klient uzavře novou smlouvu. Se servisním poradenstvím dostanete zaplaceno i za měsíce, kdy k prodeji nedojde. Protože se o klienta staráte dlouhodobě. Získejte svobodu s pravidelným příjmem.

02

Exkluzivní produkty EUCS

S EUCS nás pojí dlouhodobé partnerství a vy díky tomu získáte Garanci EUCS za zvýhodněnou cenu. Můžete také využít služeb Právní kliniky, kterou EUCS vytvořilo exkluzivně pro nás. Vaši klienti tak vždy získají vše, na co mají nárok.

03
Kolik zaplatím

Jak to probíhá

Krok 1

Naučíme vás vše důležité

V 11 online workshopech vám předáme vše, co budete na cestě ke stabilnímu příjmu za servisního poradenství potřebovat. Pokud už máte servisní poradenství v malíku, nepotřebujete poradit a hledáte pouze spolehlivý nástroj, tento krok můžete přeskočit.

Krok 2

Vytvoříte si balíčky služeb

V systému si pohodlně vytvoříte až 3 balíčky, které klientům budete nabízet. Vyberete si z desítek služeb a přizpůsobíte tak svůj servis tomu, co jednotliví klienti skutečně potřebují. Cenu nastavíte podle sebe.

Krok 3

Sjednáváte s klienty

Díky rozhraní ADVALO pro vás bude prezentace vašich služeb hračka. Klient si z přehledného zobrazení balíčků jednoduše vybere a smlouvu spolu uzavřete na pár kliků. V databázi kdykoliv rychle najdete, jaký balíček jste spolu sjednali.

Krok 4

Neřešíte administrativu

S námi máte vždy jistotu, že jsou smlouvy právně v pořádku – při změnách v legislativě je totiž aktualizujeme. Vystavíme klientům faktury a hlídáme, jestli hradí poplatky včas. V opačném případě jim platbu slušně připomeneme.

Krok 5

Dostanete zaplaceno

Všechny peníze od klientů vám pošleme najednou i s přehledným výpisem, a to nejpozději do 15. dne následujícího měsíce. Stačí tak zaúčtovat jednu velkou platbu místo několika desítek drobnějších. Připravíme vám také všechny potřebné podklady.

Advalo Pattern Background - B/W
Advalo Carets - downAdvalo školení k servisnímu poradenství

Školení k servisnímu poradenství

Chceme, aby vám servisní poradenství šlapalo jako hodinky. To je důvod, proč nenabízíme jen systém, ale také nepovinné vstupní školení. Dozvíte se na něm všechno, co jsme sami zjistili několikaletou praxí, a co vám pomůže s klienty dlouhodobě spokojeně fungovat.

Co vás čeká?

  • 11 online bloků
  • Záznamy ze všech workshopů
  • Praktická diskuse s poradci, kteří servisní poradenství nabízejí
  • Členství v uzavřené facebookové skupině, kde se můžete na cokoliv zeptat
Otázky ke školení
Zkušenosti poradců

Přečtěte si, co o nás říkají

Filip Andrš, majitel společnosti Andrš - finanční plánování s.r.o.

Se společností ADVALO spolupracujeme již mnoho let. Pravidelně nám aktualizují smlouvu pro naše klienty včetně možností nových služeb servisního poradenství. Naši klienti mimo jiné kvitují službu Právní klinika EUCS, díky které se můžou dotázat na jakýkoliv dotaz v oblasti práva.

Filip Andrš

majitel společnosti Andrš - finanční plánování s.r.o.
Ing. Jaroslav Pultar - jednatel společnosti Pultar a partneři s.r.o

Se společností ADVALO spolupracujeme od jejího založení. Osobně jsem byl u samých začátků servisního poradenství. To jsme si všechny nástroje, smlouvy, služby tvořili a vymýšleli sami. Proto vím, kolik času, energie a peněz dokáže ADVALO začínajícím servisním poradcům uspořit. Dnes jsou ADVALO a EUCS nedílnou a každodenní součástí naší komplexní služby prémiovým klientům. Za sebe i za všechny kolegy z Pultar a partneři mohu ADVALO vřele doporučit.

Ing. Jaroslav Pultar

jednatel společnosti Pultar a partneři s.r.o.
Veronika a David Rychtaříkovi, majitelé Finance Rychtařík s.r.o.

Služby ADVALO používáme již několik let, v minulosti to tak však nebylo. Vše jsme si řešili sami. Když zhodnotím obě dvě varianty, tak jednoznačně jsem pro variantu spolupráce s ADVALO. Proč? Šetříme svůj čas, který můžeme věnovat jiným věcem ve firmě nebo ho dát rodině, jelikož ADVALO za nás dělá dost věcí. Máme klidnější spánek, jelikož víme, že legislativně máme vše v pořádku a hlavně stále aktualizované. ADVALO určitě doporučujeme.

Veronika a David Rychtaříkovi

majitelé Finance Rychtařík s.r.o.
Ing. Michaela Klímová, MSc, majitelka Prifis - Privátní finanční servis s.r.o.

Když jsem se rozhodla poskytovat honorované poradenství, bohužel jsem o ADVALO nevěděla. S advokátní kanceláří jsem strávila téměř dva měsíce laděním smluvní dokumentace a byla to asi největší jednorázová investice do mého podnikání. Vzhledem k tomu, že se problematikou finančního zprostředkování a regulací těchto služeb speciálně nezabývali, nebyla jsem si stále jistá, že mám vše právně v pořádku. Asi rok poté jsem objevila ADVALO a zalíbil se mi jednak jejich široký právní přehled, ale i jednoduchý systém, kdy na pár kliknutí vygeneruji smlouvu a klient ji potvrzuje zaplacením. Sympatické je mi i to, že nemusím opomenuté platby urgovat - vše udělá ADVALO za mne. Takže dnes už pro servisní poradenství používám jen ADVALO.

Ing. Michaela Klímová, MSc

majitelka Prifis - Privátní finanční servis s.r.o.
Ing. Daniel Jasný, majitel Jasný finance, s.r.o.

Systém ADVALO využívám již třetím rokem a je pro mě obrovským usnadněním práce při poskytování placeného servisního poradenství. Tvorba a správa servisních balíčků pro mé klienty je zde snadná. Nejvíce oceňuji, že za mě někdo hlídá legislativní stránku věci, řeší přípravu a sjednání smluv s klienty elektronickou formou a zároveň usnadňuje účetnictví. Doporučil bych ho všem finančním poradcům, kteří chtějí v praxi poskytovat placené služby.

Ing. Daniel Jasný

majitel Jasný finance, s.r.o.
Ing. Jarmila Rašková , EFA - finanční poradkyně

Díky Servisnímu poradenství mohu svým klientům poskytnout individuální přístup, pravidelnou péči a zároveň tím rozvíjet dlouhodobý vztah s klientem. Sama jsem tak získala stabilní příjem.

Ing. Jarmila Rašková , EFA

finanční poradkyně
Advalo Pattern Background - B/W

Odlište se od konkurence, vytvořte si spolehlivou klientskou základnu a získejte pravidelný příjem. Začněte se servisním poradenstvím.

cross